Basında Biz / Türkiye Judo Federasyonu

İstanbul Üsküdar Belediyesi’nin sporu tabana yayma projesi kapsamında geleneksel hale getirdiği spor oyunlarının üçüncüsü 27 Nisan 2010 tarihinde Burhan Felek Spor Kompleksinde yapıldı. 

Geçtiğimiz yıl toplam 1200 sporcunun mücadele ettiği yarışmalara, bu sene Üsküdar genelindeki 34 ilköğretim seviyesindeki okullar ile İstanbul genelinden 26 Spor Kulübü´nden 7 branşta 1.800´den fazla sporcu katıldı.

Üsküdar Belediyesi 3. Spor Oyunları´nın açılış törenine Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, İl Gençlik Spor Şube Müdürü Zafer Batar, İlçe Spor Müdürü Yavuz Dalkılıç, Üsküdar Belediyesi Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyeleri, Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Mecit Çetinkaya, kulüp antrenörleri, sporcular, basın mensupları ve sporcu velileri ve çok sayıda izleyici katıldı.
 
Çeşitli branşlarda 1800´den fazla öğrencinin mücadele ettiği yarışmalarda, özellikle judo branşında çok çekişmeli karşılaşmalar sergilendi.
 
 
Judoda miniklerin ve mini miniklerin davet edildiği yarışmalara 12 Kulüp iştirak etti. Saat 11:00’da başlayan müsabakalarda, Belediye Başkanı sayın Mustafa KARA’ nın mindere girerek sporcuları minderin ortasına çağırması ve Judo selamı verdirip Hajime (Başla ) komutu ile başlatması ise renkli görüntülere sahne oldu.
Kulüpten Duyurular

Taekwondo Çalışmaları Eylül Ayı Programı

Taekwondo kursları Eylül 2016 çalışma saatleri

Karate Çalışmaları Eylül Ayı Programı

Karate kursları Eylül 2016 çalışma saatleri

Judo Çalışmaları Eylül Ayı Programı

Judo kursları Eylül 2016´da da iki tesiste devam ediyor
Facebook Grubumuz
 
Foto Galeriden
Bize Ulaşın
Hızlı İletişim

Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü