Basında Biz / Türkiye Judo Federasyonu

İstanbul Üsküdar Belediyesi’nin sporu tabana yayma projesi kapsamında geleneksel hale getirdiği spor oyunlarının üçüncüsü 27 Nisan 2010 tarihinde Burhan Felek Spor Kompleksinde yapıldı. 

Geçtiğimiz yıl toplam 1200 sporcunun mücadele ettiği yarışmalara, bu sene Üsküdar genelindeki 34 ilköğretim seviyesindeki okullar ile İstanbul genelinden 26 Spor Kulübü´nden 7 branşta 1.800´den fazla sporcu katıldı.

Üsküdar Belediyesi 3. Spor Oyunları´nın açılış törenine Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, İl Gençlik Spor Şube Müdürü Zafer Batar, İlçe Spor Müdürü Yavuz Dalkılıç, Üsküdar Belediyesi Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyeleri, Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Mecit Çetinkaya, kulüp antrenörleri, sporcular, basın mensupları ve sporcu velileri ve çok sayıda izleyici katıldı.
 
Çeşitli branşlarda 1800´den fazla öğrencinin mücadele ettiği yarışmalarda, özellikle judo branşında çok çekişmeli karşılaşmalar sergilendi.
 
 
Judoda miniklerin ve mini miniklerin davet edildiği yarışmalara 12 Kulüp iştirak etti. Saat 11:00’da başlayan müsabakalarda, Belediye Başkanı sayın Mustafa KARA’ nın mindere girerek sporcuları minderin ortasına çağırması ve Judo selamı verdirip Hajime (Başla ) komutu ile başlatması ise renkli görüntülere sahne oldu.
Kulüpten Duyurular

Karate Branşındaki Sporcularımız yarın Madalya yolunda

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İller Arası Karate Ligi 2. Etabı 05.12.2015 Cumartesi günü Kocaeli Başiskele kapalı spor salonunda yapılcak

Üsküdar Belediyespor´da görev değişikliği

Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü´nden yönetim kurulu görev değişikliği açıklaması yapıldı.

Yönetim Kurulumuz Güncellendi

Son yapılan kurul sonrası oluşan yeni yönetim kurulu listemiz ve sayfamız güncellenmiştir. İnceleyebilirsiniz...

Olağan Genel Kurul Toplantısı

10 Haziran 2013 Pazartesi günü saat 14:00´de Mimar Sinan Mah. Hakimiyeti Milliye Cad. No:35 Üsküdar / İstanbul adresinde Olağanüstü Genel Kurul toplantısı yapılacaktır.

Türk Dünyası Minderde Buluştu

Mayıs ayı süresince Bilek Güreşi?nde 2 Avrupa Şampiyonu çıkaran, hentbolda Türkiye Bayanlar Süper Ligi?nde şampiyonluğa ulaşan, atletizm takımı sporcusu Bahar Doğan ile 19 Mayıs Yarı Maratonu?nda zirveye çıkan Üsküdar Bele

Üsküdarlı Bekele Diamond League de 13. Oldu

Milli atlet Almitu Bekele Degfa, Elmas Ligin (Diamond League) beşinci ayağı olan Oslo Grand Prixsinde bayanlar 5000 metre yarışında 13üncülükte kaldı.
Facebook Grubumuz
 
Foto Galeriden
Bize Ulaşın
Hızlı İletişim
  • Telefon
    0216 310 89 81
  • Fax
    0216 341 05 11
  • Adres
    Kısıklı Hamal Sok. No:2/2 Üsküdar/İSTANBUL

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü kişiye özel jant davetiye